O mně

přednáška
Jsem Jiřina, těší mě.

Výživovým poradenstvím se zabývám od roku 2005. Poradcem Metabolic Balance® jsem od roku 2009.

Pracovala jsem dlouhou dobu jako výživový poradce pro DM drogerie ČR, kde jsem působila jako jeden ze tří odborníků na výživu pro celou Českou republiku.

Několik let jsem byla výživovým poradcem na soukromé klinice estetické chirurgie Aurum clinic MUDr. Ivany Němečkové v Praze na Starém Městě, kde jsem externě působila do roku 2015.

Tři roky po otevření Centra v Pardubicích jsem do Prahy přestala jezdit z časových důvodů, ale musím říci, že někteří moji klienti z Prahy a jejich přátelé za mnou dojíždějí do Pardubic nebo Plzně.

A proč právě tato tři města? V Hradci Králové bydlím, v Pardubicích mám Centrumz Plzně pocházím a mám zde blízké příbuzné. V současné době mám 3 nutriční poradny.

Nejdéle pracuji v Hradci Králové a Plzni a od roku 2011 mám poradnu v Pardubicích ve svém Centru, kde se zaměřujeme nejen na úpravu životního stylu, ale pečujeme také o tělo a duši našich klientů. Třeba Dornovou metodou nebo SM systémem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím