Poradenství Metabolic Balance®

Provedu vás programem Metabolic Balance®

Jsem Jiřina Kubcová a s Metabolic Balance® pomáhám lidem proto, že je založený na jídle. Skutečném jídle. Nenajdete tu žádné předzpracované plechovky, žádné umělé výživy, instantní jídla, podivné potravinové doplňky. Nakupujete a jíte normální věci, můžete do restaurace a pro rodinu nemusíte vařit jiná jídla. I to jsou důvody, proč nedochází k jojo efektu.

Metabolic Balance® je životní styl a způsob zdravého vaření, který můžete přijmout za své, vy i celá vaše rodina. Vidím to na desítkách příkladů, kdy většinou ženy chtějí zhubnout, začnou na sobě pracovat a přirozeně na lepší stravování přejde celá rodina.

A byť je Metabolic Balance® silně individuální (plán se sestavuje např. podle rozboru krve), tak dodržování obecných principů svědčí téměř každému. V dnešní době samých prášků, zázračných doplňků a „nezbytného“ sportování je až k nevíře, že ke zdraví se dá prostě projíst.

Až přijdete na informační schůzku (zdarma)  v Pardubicích, Hradci Králové, Plzni, ukážu vám tabulky s pokroky klientů i příklady „rodinných programů“. Anonymně samozřejmě.

Přečtěte si podrobnější informace o programu, reálné zkušenosti mých klientů, jaké zdravotní obtíže jim vymizely nebo se významně zmírnily, proč je metabolic Balance® pro lenochy.

 

Kontaktní místa Metabolic Balance®

Pardubice

Centrum zdravé krásy

Nábřeží Závodu míru, 2718
530 02, Pardubice
Telefon: +420 606 029 959, +420 602 360 623

Hradec Králové

Poradna Metabolic Balance®, Poradna pro kompletní výživu
Osiková 1889, Hradec Králové
Tel.: 602 360 623

Plzeň

Poradna Metabolic Balance®
Na Průtahu 27, Plzeň.
Tel.: 602 360 623

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím