Neinvazivní odstranění vrásek

Neinvazivní odstranění vrásek pomocí galvanických proudů a speciální kosmetiky s genovými informacemi

Současný trend klade na vzhled žen i mužů velký tlak. Někteří lidé na svůj věk vypadají velmi mladě, někteří naopak vypadají starší, než ve skutečnosti jsou. Společnost Nuskin objevila jako jediná na světě zdroj stárnutí ve svrchní vrstvě kůže, ale následně také vyvinula přípravky, které stárnutí dokážou zpomalit, ale nejen to, dokáže i znovu obnovit procesy, které probíhají v kůži dvacetiletého člověka a tím i neinvazivním způsobem odstranit jemné i hlubší vrásky a další příznaky stárnutí. Namísto unavené a namáhané pleti můžete získat pleť svěží a posílenou.
Exkluzivní patentovaná technologie vám přináší domácí alternativu k časově náročným a nákladným ošetřením – v pouhých pěti minutách několikrát za týden – díky speciálně vytvořeným pleťovým gelům a technologií galvanického proudu, která bojuje se stárnutím přímo u jeho zdroje. Jsou-li gely používány společně s novým přístrojem – galvanickou žehličkou, pleť získává pětkrát vyšší přísun látek zpomalujících stárnutí. Výsledkem je okamžitý pocit svěžejší, hydratované a neuvěřitelně hebké a čisté pleti s viditelným úbytkem jemných i hlubších vrásek.

Galvanoterapie

Jedná se o novinku estetické medicíny, která redukuje celulitidu, strie, povadlou pokožku a vyhlazuje vrásky. Ošetřením získáte dokonalejší tvar obličeje a vytvarujete si svou postavu.
Galvanický proud využívá vlastnosti jednosměrného proudu. Využitím kladných a záporných pólů galvanického proudu je terapeut schopen vykonat hluboké ošetření pleti. Množství látky, které se touto metodou penetruje do kůže, je 10x vyšší, než při prosté aplikaci do pokožky.
Galvanické ošetření způsobuje celkovou revitalizaci pleti a kůže a působí proti únavě a stresu pokožky. Galvanické proudy omlazují a rozjasňují pleť, mají zpevňující účinek na pokožku a spolu s pleťovými gely zajišťují obnovení přirozené živosti pleti a kůže, odstraňují nečistoty a aktivují buněčnou energii.

Využití a výhody:

  • redukce vrásek
  • odstranění celulitidy
  • léčba akné
  • zpevnění povislé kůže paží, zadečku a nohou
  • výrazná redukce podbradku
  • zjemnění jizev
  • facelifting
  • péče o dekolt
  • oživení vlasové pokožky

Před samotnou terapií naneseme na ošetřovanou oblast gel, který podporuje obnovu pleti společně s následnou galvanizací. Gel odstraní nečistoty, umožní pórům dýchat a má uklidňující účinek. Vlivem jeho aplikace dochází ke zlepšení hydratace pleti a zahlazení vrásek, výsledkem je celkový příjemně uvolňující pocit.
Celý zákrok na obličejové části trvá 10 minut ve dvou pětiminutových fázích, je naprosto bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné výsledky. Na krku a je doba ošetření poloviční, dekolt se ošetřuje stejně dlouho jako obličej.
Pleť je po galvanickém ošetření méně unavená a má výrazně jemnější a zdravější vzhled. Ze začátku se galvanické ošetření doporučuje 1-2x týdně, poté stačí 1 měsíčně až za 6 týdnů. Jestliže se galvanické ošetření provádí pravidelně, její účinky se stále násobí.

Všechny produkty jsou bezpečné, alergicky a dermatologicky testované.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím