Masáže

Poprvé na masáži

Masáž je velice příjemná a prospěšná věc. Nemusíte se vůbec ničeho obávat. Pokud máte možnost, před masáží se osprchujte teplou vodou, nebo využijte naší infrasaunu. Svaly se tím krásně prohřejí a lépe se připraví na následující masáž.

Před samotnou masáží si sundejte šperky a sepněte vlasy. Masérku informujte o svém zdravotním stavu a o svých zdravotních omezeních a o tom, jestli se na něco léčíte. To je pro nás velmi důležité, abychom věděli např. to, jakému místu se vyhnout, nebo jakou metodu raději nepoužívat.

V průběhu masáže se nebojte sdělit masérce svoje pocity, kde a co Vás bolí a to, jestli chcete masáž intenzivnější nebo naopak jemnější. Každý jsme jiný a rozdílně vnímáme tlak či bolest. Všechny Vaše připomínky a požadavky nám pomohou poskytnout Vám tu nejlepší péči a ulevit Vám od Vašich problémů.

Po masáži Vám doporučujeme zvýšit příjem kvalitních tekutin – neperlivá voda, zelené, bílé či bylinkové čaje. Naopak se vyhněte kávě a alkoholu. Také se ihned po masáži nesprchujte. Prodloužíte tím účinky masáže až o několik hodin.

Nevíte jaká masáž by pro Vás byla nejvhodnější? Nebojte se nás kontaktovat na našem telefoním čísle nebo přez e – mail. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.

Proč jít na masáž:

 • přináší dokonalou relaxaci, zbavuje stresu a nespavosti
 • uvolňuje ztuhlé a bolestivé svaly a klouby
 • odstraňuje bolesti hlavy, předchází migrénám
 • pomáhá při rekonvalescenci po úrazech a nemocech
 • zlepšuje vzhled a pružnost pokožky, výborný antiageingový prostředek
 • odstraňuje otoky
 • podporuje činnost lymfatického systému a zrychluje metabolizmus
 • zlepšuje výkon a urychluje regeneraci namožených svalů
 • dokáže ulevit od různých zdravotních problémů – trávící, dýchací, pohybové…

Kdy na masáž nejít:

 • jakákoliv onkologická onemocnění
 • otevřené rány, plísňová onemocnění
 • chřipka, viróza, horečka, zánět
 • těhotenství do 3.měsíce, šestinedělí
 • pokročilá osteoporóza
 • záněty žil, trombóza
 • vliv alkoholu, drog, antidepresiv
 • celkové vyčerpání organizmu

Kdy se poradit s lékařem:

 • těhotenství od 3.měsíce
 • onemocnění srdce
 • epilepsie
 • chronická onemocnění kůže
 • křečové žíly
 • příliš vysoký krevní tlak
 • cukrovka

 

Druhy nabízených masáží

Klasická masáž

Masáž patří mezi nejstarší a nejúčinější relaxační i léčebné terapie. Uvolňuje svalové stuhlosti, odstraňuje bolest a zlepšuje prokrvení. Také výrazně zlepšuje vzhled pokožky a podporuje látkovou výměnu.

Masáž lávovými kameny

Tato terapie je prováděna pomocí speciálních vulkanických kamenů s jemným povrchem. Kameny výborně akumulují teplo, uvolňují ztuhlé svalstvo a povzbuzují tok energie v těle. Potěší Vás zejména v chladných měsících, kdy Vás příjemně prohřejí.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je jedna z nejluxusnějších a nejvíce relaxačních terapií. Čokoláda odstraňuje stres a špatnou náladu a omlazuje pokožku. Na úvod Vám provedeme čokoládový peeling, který pokožku nádherně vyčistí a zjemní. Následně bude provedena masáž zahřátou čokoládou. Dále Vás necháme odpočívat v čokoládovém zábalu. Na závěr Vám bude dopřána uvolňující masáž čokoládovo – pomerančovým olejem. Domů půjdete krásně odpočatí, uvolnění a dokonale provonění.

Aromaterapeutická masáž

Při této terapii využíváme léčebných účinků 100% čistých přírodních silicových olejů. Vůně a léčebné látky při masáži pronikají do těla přes kůži až do nejhlubších zón a navíc jsou i inhalovány. Touto příjemnou cestou Vás můžeme zbavit stresu a nespavosti a pomůžeme navodit duševní i fyzickou pohodu. Aromaterapií se dají také řešit některé přetrvávající zdravotní problémy např. migrény, dýchací obtíže, trávící problémy, špatné prokrvení apod. Díky silicím jsou léčebné účinky masáže silnější a jsou prodlouženy i o několik hodin.

Havajská masáž

Z historického hlediska se jedná o masáž rituální. Masíruje se nejenom prsty a dlaněmi ale i předloktím a lokty. Ve spojení s relaxační hudbou a vonnými olejíčky Vás tato masáž určitě odpoutá od každodenních starostí a poskytně Vám dokonalý odpočinek.

Pivní masáž

Jedná se o pečující rituál pro muže. Nejprve provedeme jemný peeling, který pokožku krásně vyčistí, vyhladí a připraví na následující masáž. Ta je prováděna vysoce kvalitním olejem obohaceným o výtažky z chmele a z pivovarských kvasnic. Všechna používaná kosmetika má příjemnou jemně kořeněnou pánskou vůni.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je velice příjemná masáž, která Vás lehce zbaví napětí v oblastech hlavy, šíje, ramen a očí. Tyto problémy se často vyskytují po dlouhém sedění u počítače nebo řízení automobilu. Dále působí proti stresu a migrénám a je vhodná i pro těhotné ženy.

Reflexní masáž plosky nohy

Ploska nohy představuje dokonalou mapu celého našeho těla. Jemnou tlakovou masáží se uvolňuje zablokovaná energie a pozitivně se ovlivňují jednotlivé orgány v těle. Masáž chodidel také pomáhá od bolesti a slouží k navození uvolnění, pocitu pohody a celkové rovnováhy v těle.

Těhotenská masáž

Tato jemná masáž je speciálně vyvinuta pro nastávající maminky. Ulevuje od bolesti namáhaného těla a odstraňuje otoky, které těhotenství často provázejí. Při masáži Vás uložíme do úlevové polohy, kterou ve vyšším stádiu těhotenství určitě ráda využijete i doma. Masáž je pováděna bio mandlovým nebo bio kokosovým olejem, které pomáhají předcházet striím a pokožku krásně zvláční. Masáž může být na Vaše přání provedena i na speciální masážní židli.

Partnerská masáž – Romantický wellness balíček ( 2 hodiny) nebo Aromaterapie pro dva   (1 hodina)

Při této velmi oblíbené proceduře jsou masírováni oba dva partneři naráz v jedné místnosti. Díky tomu si můžete užívat příjemnou relaxaci s Vaší milovanou polovičkou.
Tuto masáž provádíme také jako součást speciálního balíčku pro páry. Romantický wellness balíček pro dva obnáší nejprve společnou sprchu, kde se mohou partneři navzájem umýt. Následuje společné nahřátí v infrasauně, které Vám uvolní ztuhlé svaly a připraví Vás na samotnou masáž. Poté proběhne hodinová aromaterapeutická masáž v provoněné místnosti vyzdobené svíčkami a okvětními plátky květin. Společnou relaxaci zakončíte posezením v relaxační místnosti, kde pro Vás bude připravené čokoládovo – ovocné fondue a sekt. Tento balíček doporučujeme jako dárek k narozeninám, výročí nebo jako svatební dar. Jednodušší verzí je potom Aromaterapeutická masáž pro dva – hodinová masáž v jedné místnosti vyzdobené svíčkami a květinami.

Masáž na speciální židli

Při této masáži je klient oblečený a sedí na speciálně vyvinuté židli podobné klekačce. Díky této poloze se dokonale uvolní celé tělo a masér se dostane i k jinak těžce dostupným místům na těle, obzvláště to platí pro svaly krku a horní části zad. Při této masáži se nepoužívá olej a není příliš časově náročná, proto je možné si ji dopřát i třeba o polední pauze mezi prací. Je vhodná i pro klienty s vyšším krevním tlakem a pro osoby, kterým není příjemné se při masáži svlékat.

Sportovní masáž uvolňující

Tato masáž napomáhá rychlejší regeneraci svalstva po sportovním výkonu. Doporučujeme ji též osobám, které dávají při masáži přednost silnějším a rychlejším tahům.

Peeling zad s masáží

Jedná se o velice příjemnou proceduru, při které se Vám pokožka krásně prokrví, vyčistí a rozzáří. Vše je zakončeno jemnou masáží vonným olejíčkem.

Anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem

Spojením speciální tlakové masáže s ozónem a citrusovým olejem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, zrychlí se krevní oběh a odtok toxických látek z těla. Pevnější a vyhlazenější pokožka a zlepšení stavu celulitidy je vidět hned po první masáži. Pro stálý efekt se doporučuje absolvovat 5 – 10 kúr.

Medová detoxikační kúra

Tato účinná detoxikace vychází z lidového léčitelství, ve kterém hrál med vždy důležitou roli. Kombinací speciálních kompresních masérských hmatů s výbornými účinky medu se tělo zbavuje nahromaděných toxinů a spouštějí se samouzdravovací procesy v těle. Doporučujeme i jako podpůrnou léčbu některých onemocnění, které jsou způsobené nezdravým životním stylem (nemoci žaludku, střev, jater či poruchy spánku).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím