MÁM ZÁJEM O INFORMAČNÍ SCHŮZKU ZDARMA

Informační schůzka k Metabolic Balance® zdarma

Co můžete na schůzce očekávat?

Informační schůzka je zdarma a může být buď individuální nebo skupinová.

Na schůzce se dozvíte podrobné informace tom, co je program metabolic Balance®, kde a proč vznikl a jak můžete do programu vstoupit.

Seznámím Vás s principy fungování programu Metabolic Balance®, dále uvidíte, jak vypadá jídelníček a další součásti plánu. Také se dozvíte, jakým způsobem a kde nejlépe nakupovat zdravé potraviny a jak je poznat, jak uchovávat suroviny a vařit jednoduchá jídla dle principů Metabolic Balance®.

Skalním vyznavačům české kuchyně poradím, jak lze připravovat česká jídla podle principů MMetabolic Balance® a jak jednoduše přizpůsobit vaření pro rodinu s vaším individuálním jídelníčkem tak, abyste zbytečně nevařili dvě odlišná jídla.

Pokud se rozhodnete do programu vstoupit,  vyplníme vstupní dotazník a objednám Vás na odběry ve smluvní laboratoři a nebo Vám předám seznam požadovaných vyšetření pro Vašeho lékaře.

Dále také spolu vytvoříme časový plán, jak bude program probíhat. Na této schůzce můžeme dle Vašeho přání provést vyšetření na Bodystatu,  abyste měli do budoucna zpětnou vazbu na to, jak se během změny životního stylu mění Vaše tělo.

Je jedno dokud jste. Z Hradce pomáhám hubnout lidem v Brně, Ostravě i v Paříži. Ozvěte se mi.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím