O nás | Masáž Pardubice

Založení Centra zdravé krásy volně navázalo na zkušenosti a chutˇ  obou majitelek pustit se do samostatného podnikání v oborech, které je bavily a ve kterých by Vám mohly  pomoci při odstraňování Vašich problémů a sami se při tom cítily dobře.

Na začátku jsme měly prostory pro podnikání, které jsme si opravily a upravily podle našich představ, velké nadšení a zkušenosti. A kdo vlastně jsme a co Vám můžeme nabídnout?

 

Mgr. Jiřina Kubcová

Spolumajitelka a jednatelka společnosti

Poradkyně Metabolic Balance®, nutriční specialistka, výživová poradkyně pro dm drogerie Česká republika,  cvičitelka zdravotní tělesné výchovy, terapeutka

Jirina-1-zmenseno

 

Vystudovala jsem FFUK v kombinaci LFUK v Praze v oboru Učitelství odborných předmětů pro střední zdravotnické školy, soukromou Fakultu tělesné výchovy a sportu Palestra obor Zdravotní tělesná výchova, dále jsem studovala Logopedii na PFUK Praha  a absolvovala jsem další kuzy v oblasti výživy a sportu. Tím, že se nejen pohybuji v oblasti péče o zdraví, ale neustále se sama vzdělávám  a přednáším pro odborníky i laiky v oblasti  výživy a rehabilitace, Vám mohu  pomoci s mnohými zdravotními potížemi, se kterými se potýkáte.

Na základě dlouholetých zkušeností Vám poradím, jak zhubnout, přibrat a nebo jak zlepšit Váš zdravotní stav a to jak správnou výživou, tak správným pohybem či pomocí rehabilitačních metod.  Můžete si vybrat ze dvou výživových programů – klasické poradenství a program Metabolic Balance®, kde působím od roku 2009 – od počátku poskytování poradenství Metabolic Balance® v České republice.

Co se týče rehabilitací, pomocí Dornovy metody v kombinaci s manuální terapií a individuálním cvičením SM systém, úspěšně pomáham zmírňovat obtíže jako jsou bolesti zad či velkých kloubů a cílenými metodami pomáhám léčit akutní i chronická onemocnění páteře – skoliózy, pooperační stavy v oblasti páteře a velkých kloubů, výhřezy plotének atd. a to Všem klientům bez věkového či pohybového omezení.

 

Bc.Barbora Kubcová

Spolumajitelka a jednatelka společnosti

Terapeutka, odbornice na lymfatické masáže, galvanické ošetření pleti

 

Vystudovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně obor Chemie – Konzervování – Restaurování. Již v průběhu studia a vlastně až do dnešního dne jsem absolvovala  a stále vyhledávám různé odborné a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a péče o tělo. Specializuji se na lymfatické a relaxační masáže.

Dlouhodobá praxe a průbežné prohlubování znalostí v oboru je zárukou kvalitní péče o Vaše tělo. Jsem schopna Vám poskytnout nespočet regeneračních a relaxačních masáží a speciálních procedur prospěšných pro Vaše zdraví, zkrášlení i pro Váš odpočinek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím