Vejce

Polévka z dýně hokaido s vejci
19.7.2017

Polévka z dýně hokaido s vejci

Vezměte dýni hokaido, omyjte a rozkrájejte na čtvrtky (cca 6porcí). Vydlabejte semena a dužinu dále pokrájejte na menší kousky. Ty vložte do papiňáku, přidejte trochu vody, kari koření, pepř a sůl a uvařte do měkka. Mezitím si uvařte vejce na … Více..

14.7.2017

Květákové kari s vejcem

Nakrájejte na jemno 2 nebo lépe 4 porce zeleniny – cibulku, cuketu a květák, který omyjte a rozeberte na růžičky. Cibulku opečte na kapce kokosového oleje, přidejte cuketu a květák. Lehce osmahněte. Poté podlijte trochou vody, osolte a přidejte kari … Více..

Vaječný svítek s jahodovo-avokádovou omáčkou
14.6.2017

Vaječný svítek s jahodovo-avokádovou omáčkou

Vaječný svítek je velmi jednoduché jídlo. Vezměte jedno nebo 2 vejce (podle toho, zda-li máte povoleno jedno nebo dvě vejce ke snídani a dvě vejce k obědu či k večeři) a přidejte lžíci popř.dvě lžíce žitné hladké mouky a špetku … Více..

Vejce - Salát s vajíčkem trochu jinak
4.5.2017

Vejce – Salát s vajíčkem trochu jinak

Salát s vajíčkem trochu jinak Připravte si porci vajec povolenou ke snídani nebo 2 vejce k obědu či k večeři. Bílky nakrájejte na kostičky a ze žloutků, půlky avokáda, lžíce oleje a trochy pepře a soli vyšlehejte dip. Pokud bude … Více..

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím