Proč používáme a prodáváme českou přírodní, ručně a s láskou dělanou kosmetiku ?

levandulové mýdlo balzám na rty černé mýdlo maminčina náruč

Průmyslově vyráběná kosmetika obsahuje mnoho tělu škodlivých látek. Proto dávám přednost české ručně dělané kosmetice. Je nejen skvělá, zdravá, krás, voňavá a cenově příznivá, ale je i nositelkou titulu Regionální produkt Podkrkonoší.

V nabídce máme přírodní mýdla s přídavkem kozího mléka z farmy v Krkonoších,s bylinkami a kořením, dále tuhé bylinné šampóny a mýdla BEZ PALMOVÉHO OLEJE, zato s velkým podílem BAMBUCKÉHO MÁSLA.

Speciální skupinu výrobků tvoří přírodní tuhé šampóny ….jedni je milšampónují, druzí jsou nedůvěřiví, ale kdo je vyzkouší a pár umytí vydrží, než se z vlasů vymyje chemie, je většinou velmi příjemně překvapený. Prodáváme čtyři druhy tuhých šampónů – na suché a poškozené vlasy, na normální vlasy, na mastné vlasy a na tmavé vlasy. Každý šampón má jiné složení a obsahuje jiné bylinky. Používám je už rok a jsou prostě skvělé.

Kromě mýdel a šampónů používám a prodáváme 100% přírodní krémové deodoranty, které jsou voňavým pohlazením pro jemnou pokožku v podpaží. Jsou doporučovány velmi známou lékařkou – mamoložkou zpalmarosa-deo-300x300 Pardubic, Proč? Protože neobsahují těžké kovy a tím snižují riziko vzniku rakoviny prsu. Stačí opravdu pouze ráno potřít podpažní jamky a celý den nemusíte mít strach, že budete cítit potem. Ano, potíte se, ale mnohem méně, pot nedělá na oblečení skvrny a není cítit.

Dalším skvělým produktem jsou zvláčňující balzámky (tzv.zázračné kelímky 🙂 na rty, odřený nos při rýmě vně i uvnitř a na suchou pleť kdekoli na těle. V nabídce máme dva druhy – První při rýmě zklidní pokožku a usnadní dýchání – je to balzámek s esenciálními oleji z červeného tymiánu, eukalyptu, hřebíčku a levandule. A druhým je přírodní balzámek na rty a suchá místa s bambuckým máslem a esenciálními oleji mandarinka, kananga a litsea cubeba. Jsou výborné, pořád alespoň jeden nosím v kabelce.

Podrobněji o jednotlivých produktech v dalších příspěvcích.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím