Jak, a mohou vůbec, staří lidé začít se změnou stravování podle Metabolic Balance?

V mé praxi poradce poradce pro výživu a poradce Metabolic Balance mi pod rukama prošlo již více než tisíc lidí různých věkových kategorií od dětí po seniory. Ale tenhle pár seniorů byl velmi výjimečný.

Na začátku letošního roku k nám do našeho Centra zdravé krásy v Pardubicích přišel manželský pár, oba narozeni ve čtyřicátých letech minulého století. Řekli si, že o sebe začnou více pečovat. Ale do lázní s pobytem se jim nechtělo. Rozhodli se tedy, že budou docházet na různé lázeňské procedury k nám. Začali s masážemi, infrasaunou, pedikúrou a nakonec se rozhodli pro změnu stravování. Pán je diabetik, oba trpí vysokým krevním tlakem a zvýšenou hladinou cholesterolu. Pro nastávající změnu si vybrali program Metabolic Balance. Se změnou stravování začali v březnu. Včera na kontrole měli oba naprosto skvělé výsledky. Paní byla lehčí o 7,5 kg a hlavně se skvěle cítí, má dole přes 7 cm na obvodě břicha. Pán shodil 10 kg a má dole přes 10 cm na obvodě břicha. Oba jdou na kontrolu do diabetologické poradny koncem května a těší se, jak paní doktorku překvapí skvělými výsledky. Moc jim gratuluji, protože takovou radikální změnu životního stylu v jejich věku a tak skvěle zvládnutou , to dokáže málokdo. Smekám a mohu jen chválit.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím