Zábaly

Rašelinový

Zázračné vlastnosti rašeliny uleví při bolestech zad a nemocech pohybového systému ( revmatismus, ischias, problémy s ploténkami). Také jsou ideální podpůrnou metodou při gynekologických, urologických a oběhových potížích. Doporučujeme absolvovat před klasickou masáží zad.

Ozonový

Ozonový zábal pokožku krásně okysličí a podpoří její vyživení. Působí preventivně i ozdravně na celulitidu a strie. Díky kombinaci s citrusovým olejem pokožku krásně vypne a vyhladí.

Skořicový

Skořicový zábal je silně prohřívací, pravidelným používáním se odstraňuje celulitida a zeštíhlují se problematické partie. Doporučujeme používat v kombinaci s lymfovenem na stehna, zadeček a bříško.

Parafínový

Tato procedura využívá schopnosti parafínu na dlouhou dobu zadržovat teplo. Zábal má kosmetické i zdravotní účinky. Krásně zjemňuje pokožku, předchází či odstraňuje rozpraskání a zrohovatění kůže. Ulevuje při artritidě a krásně přohřívá od konečků prstů až po trapézový sval. Doporučujeme absolvovat před masáží šíje.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím